Ühenduse Sport Kõigile presidendiks valiti tagasi Gunnar Kraft

Täna toimunud Ühenduse Sport Kõigile aastakonverentsil valiti järgmiseks neljaks aastaks ühenduse presidendiks tagasi Gunnar Kraft.

 

Aastakonverentsil osalenud 33 liikmesorganisatsiooni esindaja poolt valiti ühenduse juhatusse ka Mart Einasto (asepresident), Ain Aaviksoo, Martin Mooses, Vahur Mäe, Peeter Sibul, Reeda Tuula, Tõnu Tõniste ning Tarmo Volt.

 

Gunnar Kraft näeb järgmise nelja aasta prioriteedina strateegia Sport 2030 liikumisharrastuse valdkonna koordineerimist. „On rõõm tõdeda, et spordistrateegia ei ole jäänud pelgalt sahtlisse olevaks dokumendiks. Lähiajal ja –aastatel on rakendumas näiteks erisoodustusmaksu kaotamine tervisedenduse kuludelt, huvitegevuse toetussüsteemi elluviimine, liikumisõpetuse kontseptsiooni väljatöötamine. Samas on palju tööd veel ees, et täita meie eesmärk – eestimaalased liiguvad samal määral kui põhjamaalased,“ ütles Kraft ühenduse aastakonverentsil.

 

Ühendus Sport Kõigile tegeleb liikumisharrastuse koordineerimisega Eestis. Ühendusse kuulub 51 spordiühendust ja – klubi. Ühendus Sport Kõigile on Eesti Olümpiakomitee ning maailma tervisespordi katusorganisatsiooni TAFISA liige.

 

 

Lisainfo:

 

 

Peeter Lusmägi

Ühenduse Sport Kõigile peasekretär

51 19 152, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.